تفاهم‌نامه سامسونگ و فنی‌وحرفه‌ای

تفاهم‌نامه همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای با سامسونگ

شرکت سامسونگ در ایران به منظور راه‌اندازی مرکزی آموزشی برای جوانان، تفاهم‌نامه همکاری با سازمان فنی وحرفه‌ای را امضا کرد.

حمیدرضا خانپور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران و دوک پارک مدیرعامل سامسونگ در ایران، امضاکنندگان این یادداشت تفاهم بودند. بر اساس این تفاهم‌نامه و همکاری شکل گرفته میان سامسونگ و سازمان فنی و حرفه‌ای استان تهران، مرکزی به منظور آموزش مهارت‌های فنی تعمیر محصولات شرکت سامسونگ برای جوانان و نوجوانان در مرکز شهید سهی دو راه‌اندازی خواهد شد.

امضای این تفاهم‌نامه و شروع این همکاری در راستای برنامه‌های مسئولیت اجتماعی شرکت سامسونگ است که بر اساس آن آکادمی مهندسی برای جوانان تأسیس خواهد شد. پیش از این سامسونگ فعالیت‌های دیگری را نظیر هوشمندسازی مدارس و تأسیس کتابخانه‌های صوتی در تهران و دیگر شهرهای ایران آغاز کرده است.

در آکادمی مهندسی سامسونگ که با مشارکت سازمان فنی و حرفه‌ای تأسیس و تجهیز خواهد شد، جوانان و نوجوانان علاوه‌بر یادگیری و تمرین مهارت‌های فنی در رشته‌ها و گرایش‌های متفاوت تعمیرات محصولات سامسونگ از قبیل ماشین لباسشویی، ظرفشویی، تبلت و موبایل، کولرهای گازی و سیستم‌های سردکننده خانگی، یخچال و فریزر، قادر خواهند بود تا فرصت‌های شغلی بهتری در آینده حرفه‌ای خود پیدا کنند و مسیر هموارتری را برای دست‌یابی به اهداف خود طی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *