فراخوان دومین المپیاد تکنسین‌های ایران

آغاز دومین المپیاد تکنسین‌های ایران از آذر ماه

دومین دوره المپیاد تکنسین‌های ایران با حمایت شرکت سامسونگ الکترونیکس و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برگزار می‌شود. این المپیاد از روز دوم آذرماه با ثبت‌نام داوطلبان آغاز به کار کرد. همانند دوره گذشته نفرات برتر پس از پشت سر گذاشتن دو مرحله تئوری و عملی شناخته می‌شوند. اولین دوره المپیاد تکنسین‌های ایران بهمن‌ماه سال گذشته با معرفی نفرات برتر هر گرایش به پایان رسید.

این المپیاد از روز دوم آذرماه با ثبت‌نام داوطلبان آغاز به کار کرد. همانند دوره گذشته نفرات برتر پس از پشت سر گذاشتن دو مرحله تئوری و عملی شناخته می‌شوند. اولین دوره المپیاد تکنسین‌های ایران بهمن‌ماه سال گذشته با معرفی نفرات برتر هر گرایش به پایان رسید.

شركت در اين المپیاد براي عموم افراد آزاد است و هیچ‌گونه‌ هزینه‌ای از شرکت‌کنندگان دریافت نمی‌شود. اما نکته اینجاست که هر فرد فقط مجاز به شرکت در یک گرایش است.

مروری بر المپیاد گذشته

در سال گذشته 2032 نفر برای این مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند. پس از ثبت نام از این افراد آزمون‌هایی گرفته شد که درنهایت 40 نفر از آنها برگزیده شدند تا در این مسابقات شرکت کنند. این افراد در چهار گروه ده نفره با یکدیگر رقابت کردند. که درنهایت نفرات برتر مشخص شده و به آنها جوایزی اهدا گردید.

جوایز نفرات برتر

جایزه نفر اول هر گرایش: ۳۰ سکه بهار آزادی همراه با اعطاي لوح تقدیر و اعزام به چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت (ابوظبی ـ ۲۰۱۷)

جایزه نفر دوم هر گرایش: ۲۰ سکه بهار آزادی همراه با اعطاي لوح تقدیر و اعزام به چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت (ابوظبی ـ ۲۰۱۷)

جایزه نفر سوم هر گرایش: ۱۰ سکه بهار آزادی همراه با اعطاي لوح تقدیر و اعزام به چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت (ابوظبی ـ ۲۰۱۷)

البته اعزام به چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت (ابوظبی – 2017) صرفا به عنوان مشاهده‌کننده خواهد بود.

ثبت نام در المپیاد از 2 تا 26 آذر ماه امکان پذیر خواهد بود و مرحله مقدماتی جمعه سوم دی ماه برگزار می‌شود. مرحله نهایی و مراسم اختتامیه هم نهم و دهم دی ماه برگزار خواهد شد. در مرحله مقدماتی آزمون هماهنگ آنلاین به صورت حضوری در مراکز آنلاین ادارات کل آموزش فنی و حرفه‌ای کل کشور برگزار می‌شود و در مرحله نهایی هم آزمون عملی به صورت حضوري در مرکز تربیت مربی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور برگزار خواهد شد. مراسم اختتامیه همچنین با حضور نمایندگان سازمان آموزش فنی و حرفه‌اي کشور، مدیران ارشد شرکت سامسونگ در ایران و برخی مقامات دولتی برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *