تعمیر موبایل در غرفه نمایشگاه

نمایشگاه دستاوردهای مهارتی با حضور پر رنگ سامسونگ برگزار شد

اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران به مناسبت روز جهانی کارگر، نمایشگاه «توانمندی‌ها و دستاوردهای مهارتی کارآموزان» را با همکاری آموزشگاه‌های خصوصی تحت نظارت خود و شرکت سامسونگ الکترونیکس برگزار کرد.

این نمایشگاه هشتم اردیبهشت ماه در خیابان طالقانی تهران برگزار شد. آکادمی مهندسی  سامسونگ نیز در غرفه خود، کلاس‌های آموزشی این مرکز را به معرض نمایش گذاشت.

شرکت سامسونگ یکی از شرکای آموزشی این سازمان و برگزارکننده دو دوره «المپیاد تکنسین‌های ایران» است. این شرکت در غرفه «آکادمی مهندسی سامسونگ» پذیرای علاقه‌مندان و تکنسین‌های ایرانی بازدیدکننده از این نمایشگاه بود.

آکادمی مهندسی سامسونگ، در سال ۱۳۹۳ بر اساس تفاهم‌نامه‌ دوجانبه میان سازمان فنی و حرفه‌ای و شرکت سامسونگ الکترونیکس راه‌اندازی شد. این آکادمی تاکنون توانسته تکنسین‌های حرفه‌ای و ماهری را در هفت گرایش به صورت رایگان آموزش دهد. این گرایش‌ها عباتند از تعمیرات موبایل و تبلت، نصب و تعمیر سیستمهای صوتی خانگی، تلویزیونهای پیشرفته، کولرهای گازی، دستگاه‌های خنک‌کننده خانگی، ماشینهای لباسشویی و ظرفشویی.

آموزش واقعی تعمیر موبایل در نمایشگاه

غرفه آکادمی مهندسی سامسونگ تنها غرفه در سراسر ۴۰ غرفه نمایشگاه بود. این غرفه در طول زمان برگزاری این نمایشگاه به صورت واقعی آموزش تعمیر دستگاه‌های موبایل را به کارآموزان ارائه می‌داد. تکنسین‌ها می‌توانستند با استفاده از دستگاه‌ها و محصولات حاضر درغرفه به تعمیر گوشی‌های موبایل بپردازند. همین مسئله باعث شد غرفه آکادمی مهندسی سامسونگ یکی از پربازدیدترین غرفه های نمایشگاه شود.

دراین نمایشگاه، کارآموزان سابق آکادمی سامسونگ که موفق به راه‌اندازی کسب‌وکاری مستقل شده‌ بودند، معرفی شدند. وزیر کار و مدیرکل سازمان فنی و حرفه‌ای استان تهران از شرکت سامسونگ الکترونیکس در ایران برای آموزش تکنسین‌ها تشکر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *